dej mi hlas TADY prosím
potřebuješ hlásnout ? napiš mi SEM !!


KOMENTUJ,HLASUJ A PIŠ NÁZORY,DĚKUJU ;)

song týdne:

nehty - hrací kostka

15. května 2011 v 11:01 | Verunka :)* |  rady,typy,triky
Takže...nudila jsem se a tak jsem se rozhodla že si zase nějak zajímavě nalakuji nehty. Koukala jsem po pokoji,jaký vzor bych "zkopírovala" na moje nehty :D. Jak tak moje oči jezdily po všem tom harampádí viděla jsem krabici se stolními hrami. Koukla jsem se dovnitř a vidím - hrací kostka ! To mi okamžitě vnuklo nápad udělat si na nehty puntíky od jednoho do pěti.

Volba barev je čistě na vás. Potřebujete dvě kontrastní barvy. Já jsem zvolila bílou a červenorůžovou.

Potřeby:
1.světlý lak
2.tmavší lak
3.špelji,párátko nebo malý hřebík
na vytvoření puntíků.

Levou ruku si nejprrve nalakujte světlým lakem. Já jsem zvolila bílý. Po zaschnutí začněte puntíkovat.Na malíček jeden puntík a tak postupně až k palci do pěti. (Kdo má šest prstů ,tak má určitou výhodu :D). Druhou ruku nalakujte tím lake,jakým jste dělali puntíky na levačce.Já tedy červenorůžovým. Celý postup opakujte - udělejte puntíky tím světlým lakem.Tím že bude každá ruka jiná,tak to bude ještě zajímavější ;). 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Rickylycle Rickylycle | E-mail | Web | 13. července 2018 v 11:13 | Reagovat

Иными словами, технологию несъемной опалубки можно применять в северных районах с морозными зимами. Разрешено заливать бетон облегченных марок, поскольку опалубка используется как дополнительный строительный http://builderbest.byethost7.com/ материал.
Две разновидности опалубки не вступают в конкуренцию друг с другом, так как сферы применения их отличаются. Вместе с тем использование описанных здесь методик служит прогрессу в строительной отрасли, позволяет сооружать разнообразные монолитные конструкции.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama