dej mi hlas TADY prosím
potřebuješ hlásnout ? napiš mi SEM !!


KOMENTUJ,HLASUJ A PIŠ NÁZORY,DĚKUJU ;)

song týdne:

nehty - barevné letní tečky

29. května 2011 v 10:22 | Verunka :)*
Takže,před časem jsem se zase kapánek nudila,takže jsem vzala ty moje oblíbené krabičky plné laku na nehty. Jednou jsem si koupila u číňanů takový lak,která má ten speciální tenký dávkovač,ale bohužel nefungoval,i když jsem to čekala :D. No,takže ten hrot namáčím do laku,který si kápnu na papír. Teď sem dám návod + foto ;).

potřeby:
1. bílý podkladový lak
2. červený lak
3. modrý lak
4. žlutý lak
5. zelený lak
6. růžový lak
7. fialový lak
8. spendlík,nebo něco tenkého na vytváření teček

postup:
Jako první krok bude to,že si všechny nehty nalakujeme bílým lakem. Musí to opravdu dokonale zaschnout,jinak byste do něj vyryli nežádoucí dírky. Vezmetě si kus papíru a štětečkem na ně udělejte kapky barevných laků. Ne všechny najednou,ale postupně. Laky budou v pořadí,v jakém je to v potřebách,protože tak to k sobě hezky ladí ;). Takže poprvé uděláme červenou "loužičku" laku (vím že je to docela plýtvání,ale co :D). Vezměte si něco tenkého !tenčí než špějle! a tačněte teškovat. První řadu teček uděláte u lůžka nehtu (prostě dole,víc u kůže :D) Jednou barvou to udělejte vždy na celé ruce,abyste nemuseli dělat kvůlu každému prstu novou kapku laku. Tímto způsobem nanášení barevných lakl uděláte všechny nehty. Druhou ruku bych vám doporučovala dělat tak hodinu po té první,protože vy tečky velmu pomalu schnou. I když to vypadá,jako kdyby to bylo už zaschlé,šáhnete na to a rozmázne se to po celém nehtu (to jsem přesně udělala a musela jsem si předělávat velý palec. Druhá ruka je vždy obtížnější,ale když jste dostatečně trpělivý,tak to zvládnete.
Tyto nehty vyžadují zručnost a trpělivost a také hodně času. Ale výsledek je nádherný :). No,tak vám držím palce a ať se daří. :D (Jo a jestli nemáte přesně tyto barvičky,nevadí,můžete použít jakékoliv laky,ale měli by k sobě hezky barevně ladit ;))


Omlouvám se za kvalitu fotky,ale je to focené webkamerou :D


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 plus wedding dresses plus wedding dresses | E-mail | Web | 17. ledna 2013 v 10:28 | Reagovat

Do you mind if I use a few of the knowledge that you described in this guide for my very own particular site? I don't want to copy exactly whatever you said, but I do want to make reference to some of the factors you described. Please let me know. Thanks a lot.
http://www.movedress.com/bridesmade-dress-function-occasion.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama