dej mi hlas TADY prosím
potřebuješ hlásnout ? napiš mi SEM !!


KOMENTUJ,HLASUJ A PIŠ NÁZORY,DĚKUJU ;)

song týdne:

Milky Way aneb zábavní park v Anglii

27. května 2011 v 15:59 | Verunka :)* |  moje kecy
Takže,asi nevíte,že v říjnu 2010 jsme byli se školou na jazykovém kurzu v Anglii. Přesněji v Barnstaplu. Takže něco o tom - někdy v půlce října jsme jeli na 14 dní do Anglie. Cesta byla skvělá. Potom plavba přes La Manche,tak trochu na zvracení no. Ale přežili jsme to. Bydlela jsem v rodině s mojí nejlepší kámočkou Verčou B. (www.music-in-life.blog.cz). Bylo to skvělé. Bydleli jsme sice v nejhorší rodině ze všech,ale asi jsme si to nejvíc užili. Děkuju moc za to Verů :)*. No....a na každá den jsme měli program. No a na jednom rádku bylo napsané - Výlet do Milky Way. Když nám řekli,co to je,všichni se nehorázně těšili :D.


Pokračování......klikněte na celý článek..... ;)


Takže Milky Way - jedno takové centrum,už vee zmiňované Anglii. Ten den,kdy jsme si mohly konečně odpočinout od našich rodin,byl pro nás velká odměna. Všichni se tedy hrozně těšili. Cesta tam netrvala dlouho. Vyráželi jsme od našeho srazového místa hned ráno,a v Milky Way jsme pak byli celý den. Když jsme tam přijeli,to už si moc nepamatuju,byli všichni trochu překvapení,ale ani už nevím proč :D. Pak jsme se všichni nahrnuli do velké,ale trrochu chladné haly,kterí na nás působila tak,jako kdyby jsme byly v nějaké továrně. Byli jsme tam skoro sami,protože byl čtvrtek odpoledne a v tuto bodu tam evidentně nikdo nechodí. Takže skoro celý park byl "náš". Rozutekly jsme se jako stádo divokých koní na volné louce. Každý si našel své oblíbené atrakce. Byla tam i jedna malá horská dráha která otvírala vždy jednou za hodinu. Když jsme k ní přišli,zrovna to končilo takže jsme šli jinam. Byla tam jedna obrovská místnost,kde byli klouzačky a tak. Byla tam jedna takový obří klouzačka,která byla ÚPLNĚ kolmá,takže si asi tři vteřiny padal volně k zemi a pak si se připlás na, už ne tak kolmý,povrch klouzačky, Všichni to samozřejmě chtěli zkusit Teda až na mě. Neodvážila jsem se a teď toho docela lituju. Ale nebyla jsem sama. Ani moje spolubydlící se neodhodlala,takže jsem nebyla sama. Všichni se náramě bavili všetně nás.
A teď - pro mě - to nejlepší. Byla tam jedna atrakce,hned na začátku, která působila desně strašidelně a tajemně. Nikdo tam nebyl,jen jeden průvodce,který hrozně kulik oči,a to nás děsilo ještě víc. Nejprve tam nikdo nechtěl jít ale nakonec jsme šli. Já i dvakrát :D. Jmenovalo se to Clone Zone. Děsivé. Když jsme tam vešli,klepali jsme se nejvíc :D. Nejprve jsme šli takovou "oslizlou" chodbou a ten chlápek pořád dělal nějaké divné zvuky. Pak jsme došli do malé místnůstky,kde byla mlha a barevá světýlka. Tam nás na chvilku ochromila velmi bassová hudba. Poté se muselo proskákat po "kamenech" a když jste šlápli vedle,odněkad vyskočil ufoun :D. Samozřejmě jsme se nehorázně lekly a ječeli jste. Na konec nás posadili do takové rádoby motorky a projeli jsme takovým okruhem. Ječeji jsme s kámoškou jako šílený. Byla tam tma,furt tam něco skákalo a pískalo. No úlet :D. Když jsme dojeli tam,odkud jsme začali,byli jsme maximálně vytlemený xD. To byl opravdu silný zážitek. Nikdy na to nezapomenu a doufám,že ani kámošky ne. Miluju Milky Way !!!!


webová stránka je tady : http://www.themilkyway.co.uk/clone-zone

Prostě nejlepší den !!!!!!!!!!!! <3 :* :)* :D****
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 miro-smajda-daily miro-smajda-daily | Web | 27. května 2011 v 16:04 | Reagovat

super :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama